| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot face poza la desktop? sau la o pagina de internet?

Răspuns Câştigător
| Andy_Shriinee_1998 a răspuns:

Apesi pe Print Screen Sau Prt. Sc daca ai laptop, deschizi paint, dai paste si dai save aswinking

| RB26DETT a răspuns (pentru Andy_Shriinee_1998):

Mda, am rezolvat, totusi trebuia sa apas si 'fn' o data cu prt scr, ok ai funda.

10 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Dupa ce faci ce ziceau cei doi de mai sus cu butonul de prtsc dai paste in paint si dupa aceia salvezi.

| RB26DETT a răspuns (pentru nutepriveste21):

Pai cum dau paste? ca din bara de sus nu mi se vede selectabil paste, si asa simplu sa dau click dreapta paste nu merge.

| nutepriveste21 a răspuns (pentru RB26DETT):

La,,edit" exista si paste folosestel cu incredere.

| RB26DETT a răspuns (pentru nutepriveste21):

Eh am rezolvatwinking am apasat FN si prt scr ca la mine mai scrie cv

| taken a răspuns:

Descarca acest program.Nu trebuie instalat.
http://fastupload.ro/9dcf08900197a83dcbf6ba51a0590b9c.html

| michelia a răspuns:

Apesi pe Print Screen si apoi salvezi ca jpg.

| KiraXander a răspuns:

Apesi pur si simplu pe butonul "print" de pe tastatura

| notziv8 a răspuns:

Poti apasa pe butonul PrintScrin sau daca nu cu fraps HiperCam (1, 2sau 3) bind cam si... Atat stiu sper sa iti fi fost de ajutor

| Lorenutza_Lori_1998 a răspuns:

Pai in dreapta tastaturi ai un buton (pe randul de sus) un buton pe care scrie prt. sc. dai acolo.happy