| cosmin_3603 a întrebat:

Cu ce program pot realiza si eu o coperta pentru dvd genul acesta: http://2.bp.blogspot.com/......ndisc.png. Imi trebuie sa fac o coperta si sa ma duc cu ea la un magazin sa mi-o inscriptioneze pe cd. Ma puteti ajuta? :o3

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am reuşit să deschid poza, dar după extensia pe care o are e făcută în Photoshop.

| cosmin_3603 explică:

Eu vreau doar un program cu care sa pot sa le realizez pe calculator. de scos le scot la un magazin care se ocupa cu inscriptionarea lor pe cd-uri

| ontyk a răspuns:

Iti trebuie DVD-RW Special si DVD sau CD special. Desigur si un Nerobun. Bafta