| MonkeyBoy a întrebat:

Cu ce program pot sa modific poze, sa adaug logo-uri? Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| SakoChan a răspuns:

Photoshop (CS6) e cel mai cunoscut si cel mai performant program, din cate stiu eu, dar e foarte complex si destul de greu de instalat. Altfel, pentru un edit simplu si rapid e bun site-ul befunky.com, si si mai bun este programul PhotoScape, care este gratuit si usor de folosit (si de downloadat). SFAT: Nu uita ca logo-urile pe care le faci ar trebui sa fie mereu in format.png, asa sunt facute toate logo-urile profesioniste, astfel incat sa il poti mari/micsora fara sa isi schimbe calitatea (eventual fara sa se "pixeleze").