| Aly07 a întrebat:

Cu ce program pot uni mai multe parti dintr-un film, in afara de boilsoft? Un link de download si daca se poate sa-mi explicati cum sa fac. Multumesc! Craciun Fericit! big grin

3 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Incearca Windows Movie Maker.Gasesti programa in pc la Start.

| Annya206 a răspuns:

Easy Video Joiner, este foarte usor de folosit, pur si simplu dai add alegi fisierele pe care vrei sa le unesti si click pe join. Poti incerca si ImToo Video Joiner. Deasemena le poti unii foarte simplu cu Movie Maker.

| oblivion a răspuns:

Http://bestptc.ucoz.ro/ ...nu ai nimic de pierdut un click si citeste
sarbatori fericite