| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program(sau site)pot face capturi din videoclipuri? Am nevoie urgent! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Twizzle a răspuns:

Daca il ai in PC.il deschizi cu BS Player si apesi tasta P pe momentul pe care vrei sa il captezi (il gasesti in folderul unde ai instalat BS Playerul)

Daca nu il ai instalat poti si faci si de pe Youtube cu tasta Printscreen si apoi dai paste in Paint, decupezi si apoi salvezi.

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Cu programul FRAPS!

| Georgyana98 a răspuns:

Http://www.kaz3.info/......video.html

asta zic eu ca este bun ca poti face capturi dintr-un videoclip;)
si uite aici un video in care iti arata cum sa-l folosesti;)
si acolo mai jos gasesti downalod;) Bafta si sper sa te ajute :) :x

| mirceas a răspuns:

Unul ar fi the km player.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Real Player 10

| Kat_6866 a răspuns:

Movie maker