| EllyCoolGirl a întrebat:

Cu ce program se fac acele poze cum ar fi tu sa fi clar/a si peisajul in ceata?

4 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Incearca cu photo escape.

| AnabelleKr a răspuns:

Pozele alea arata asa pentru ca sunt facute cu un aparat foto DSLR cu un obiectiv macro sau unul pentru portrete. Aceste obiective diferentiaza subiectul de fundal, deci subiectul se vede clar, fundalul nu.

| hitlerus a răspuns:

Photoshop cu functia Blur mi se pare! Oricum in photoshop merge sigur.Pe www.creativemonkeyz.com sunt si niste tutoriale.

| MRxtreme a răspuns:

PhotoShop CS5 portabil fiindca e mai usor de folosit, si il downloadezi repede.http://www.youtube.com/watch?v=kYiSDxmmt40
Bafta! :)