| cevazacelamineintorace a întrebat:

Cu cine tineti de la duelul dansez pentru tine? Iuliana luciu sau Dragos Bucureci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ambele cazuri sunt "uimitoare" si nu vreau sa aleg intre ele.Totusi pe Iuliana o sustin caci e o persoana mai"cunoscuta" pentru minehappy

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu Iuliana, pentru că partenerul ei are un caz mai important.

| Jonathan a răspuns:

Cu Iuliana Luciu deoarece partenerul ei are un caz mult mai bun, Grigore Moldovan este un baiat care chiar merita.Vezi ca i-ai gresit numele domnului Dragos, se scire "Bucurenci" nu "Bucureci".

| blue95 a răspuns:

Iuliana.

| BingBang :D a răspuns:

Iuliana luciu

| Rapperiţa a răspuns:

Hmm... cu iuliana

| imiplacemov a răspuns:

Cu Iuliana Luciu pentru ca m. a impresionat cazul baiatului. Adica e dragut asa cum are grija de fratele lui mai miclove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana Luciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana Luciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu IULIANA LUCIU normal pentru ca m-a impresionat foarte mult cazul lui GRIGOREbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu iuliana! mereu am tinut cu cazuri speciale si cu cei care il au coregrif pe bursucu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliana luciu

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Iuliana, normal, cazul partenerului ei m-a impresionat happy