| SoccerJocker a întrebat:

Cum activez setarea CTRL+ALT+DELETE adica fereastra aceea cu END Task. Mi se blocheaza Pc-ul cateodata si vreau sa stiu cum s-o activez.

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Sigur esti virusat.Descarca arhiva zip. de aici; http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=70645 dezarhiveaza.si ruleaza enable registry.si incearca sa stergi virusul care iti face problema.

1 răspuns:
| emylian a răspuns:

Apesi "start", apoi "run" si copiezi "REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_", iar daca nu merge sigur ai un virus.