| alexalexalex a întrebat:

Cum activez un cfg la cs 1.6? plzzz spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| LOVEsick a răspuns:

Pui configul in folderul cstrike si cand intri in cs scrii in consola exec "numele configului". cfg happy

9 răspunsuri:
| zburlituscorpy a răspuns:

"exec nume.cfg" nume=numele cfg'ului asa scrii in consola si fara ghilimele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu scriu in consola exec.FlubEl.cfg::smug>>si nu imi arata ca s-a acrivat...cr are?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi mere am pus cfg acolo si nu stiu mere, da trebuie sa pun tot floderu dela cfg sau doar aia cu config?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu scriu in consola exec.FlubEl.cfg::smug>>si nu imi arata ca s-a acrivat...cr are? Frateee trebuie sa scrii exec flubel.cfg nu exec. flubel.cfg fara punct:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cfg'ul in folderul unde ai instalat CS -> cstrike -> acolo pui cfg'ul.
Dupa aceea intri in cs si scrii :
exec [numele cfg'ului fara!@#$%^&*()_+:"{}? si altele].cfg

| Laibar_Nicu_1998 a răspuns:

Scrii exec si dupa aia numele cfg

| Denispericol a răspuns:

Eu nu stiam dar am vazut pe net, am incercat dar imi spunea ca " couldn't exec (numele cfg-ului).cfg "
Imi spuneti ce as putea face? mersi...si inca ceva mai trebuie ceva pe langa notepad?

| ionut_9998 a răspuns:

Scrie in consola " exec si numele cfg-ului de exemplu : exec taz.cfg