| andreics10 a întrebat:

Cum adaug pe fb banner de pe litllebanners.com?
Stiti voi cand dati la profil, apare in mijloc cateva imagini din fotografii si video ale voastre, si poti sa pui un banner facut din 5 imagini.
Daca stiti toti pasii, nu ca "intri pe site dai click pe un banner, dai add banner to your facebook si dai Upload Banner, am incercat, cred ca trebuie "reglat" editat ceva in setarile fb, de nu merge. care stiti sper sa ma ajutati, dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| luluta a răspuns:

1. Etichetezi prima poza care vrei sa o pui la sfarsitul banner-ului.
Dupa aceia urmatoarea iar iar iar. 5 ultima poza care o etichetezi e prima de fapt.