| Laurretta a întrebat:

Cum aflu daca o persoana mi-a dat ignor pe mess?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E o prostie ce spune-ti voi. Voi spune-ti de detectoare de useri invizibili. Ceea ce zic cei mai multi de aici suna asa: daca x s-a dat pe invizibil, dupa logica lor, de fapt ti-a dat ignore.

| Gabica a răspuns (pentru sltlp):

De fapt logica lor este corecta,pentru ca daca este dap pe invisible,iti apare ca e pe invisible, in schimb, daca iti pare ca e online, iar tie iti apare offline, inseamna ca ti-a dat ignore.

| Laurretta explică (pentru Gabica):

Nu neaparat ca ti-a dat ignor, te poate seta ca sa-ti arate ca este offline,

11 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Folosesti un program de inisible scanner (www.imvisible.ro ) si daca acolo iti apare ca este online si tu nu il ai online in lista inseamna ca ai ignore.

| mgtow a răspuns:

Vezi la detectorul de useri care sunt pe invizibil si daca apare online iar in lista ta e offline nu te mai are in lista lui/ei.

| GenetiX a răspuns:

Ai scrii asa: "scuze.nu mai retin. oare tie iti datorez 300€?" laughing

| Bteen a răspuns:

S-ar putea sa fie setat doar pentru persoana respectiva off Seth.Totusi o idee mai buna nu cred ca exista momentan.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Cand o sa incerci sa-i scrii ceva iti va aparea,, that person is ignored you " sau ceva de genul
Bafta

| ro0xyy a răspuns:

Intra pe imvisible.ro si baga id acolo, daca iti apare ca e online inseamna ca ti-a dat ignore, daca nu inseamna ca nu ti-a dat. Funda?

| BETTYNA a răspuns:

Buna, daca o persoana iti da igg, ti se trimite un mesaj automat ca persona x ti-a dat igg
pa, pa

| SunShine_5894 a răspuns:

Daca nu il mai ai in lista deloc inseamna ca ti-a dat ignor.

| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Mai stii cum sa faci? nu iti apare offline daca ti-a dat ignor adica asta cateodata pentru ca iti poate aparea si online intreab-al de vorba ceva de mai multe ori daca nu iti raspunde deloc inseamna ca ai ignor!