| Ralux a întrebat:

Cum as putea copia toate id`urile mele de pe mess... apoi sa dau copy+paste si le scot la printwinking? Astept raspuns urgent!

9 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/backup-ym.php
Site-ul de mai sus ofera ceva de genul asta. Evident, nu-ti garanteaza nimeni ca datele introduse nu sunt salvate / folosite pentru spam, etc.

| ViVi a răspuns:

Adica sa le copieze si sa le puna pe alt id de mess nu? laughing asa cred

| ViVi a răspuns:

Ce iar folosi sa scoata la imprimanta laughing tine fiecare id in rama

| NimeniAlta a răspuns:

Pai...Intrii pe e-mail... Sper ca il ai pe ala nou... Apesi in stanga pe Contacts> Tools> Export> Si dai la Yahoo! CSV Export now. Apoi salvezi si gatahappy... ei drept lista cu iduri apare naspa dar macar contine idurilebig grin

| powergirl a răspuns:

Unde vrei sa le copiezi?

| Mihaic93 a răspuns:

Nu cred ca ai cum!

| Gexu a răspuns:

La fel ca powergirl intreb si eu?big grin

| Gexu a răspuns:

Vrea sa le scoata la imprimanta.cred ca ti-ar lua cateva baxuri de coli.depinde acum si cate id ai in lista de YM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tege_fcrsr