| remusrufa a întrebat:

Cum as putea face un video de fapt cu ce program ma refer sa fac un video dar sa nu arate persoane, peisaje etc cum sunt in videoclipuri ci doar sa apara o poza si melodia respectiva pe fundal big grin Astept raspunsuri! Multumesc happy

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Cu microsoft powerpoint (Il ai in calculator impreuna cu restul pachetului office)

| M4RK a răspuns:

C:\Program Files\Movie Maker windows movie marker -start-programs-windows movie markerwinking

| cioko19 a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.
Succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc photosopul si photoscape