| annitu_7383 a întrebat:

Cum as putea sa 'downloadez' poze de pe hi5?big grin

8 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nu mai poti! Se putea simplu cu un click dreapta pe poza, save as.Acum nu se mai pot lua poza de pe hi5 de la nimeni, deoarece au fost multe cazuri, cand se furau poze, iar alti in lipsa de ocupatie, faceau profiluri cu pozele altora, si isi bateau joc. S-au facut multe reclamatie si asa s-a ajuns sa nu mai se poata fura pozele de pe hi5. happy

| Bishop a răspuns:

Se poate cu print screen si dupa se decupeaza pozawinking

| Guitarlove a răspuns:

Print Screen si apoi dai crop [ adica decupezi poza ].

| d33a a răspuns:

Se putea inainte. Acum nu se mai poate

| guess_who a răspuns:

Se poate in 2 feluri:
Daca ai photoscape: pr pagina : screen capture.

Daca ai firefox : view->page style si dai click pe "no style"

| DexTer a răspuns:

Cu Print Screen este cel mai usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe heyo.ro si iti scrii emailu si adresa de hi5 de pe care vrei sa iei pozele si primesti pe email linkul de downloadbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as dori sa aflu da habar nu am serios straight face