| KikiRiki98 a întrebat:

Cum as putea sa fac filmele online sa mearga mai bine? Inainte imi mergeau bine, dar acum se blocheaza din minut in minut.
Funda

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Din pacate nu stiu ce browser folosesti, dar totusi imi permit sa recomand Google Chrome.
De asemenea aplica-i computerului tau o mantenanta rapida. Recomand urmatoarele softuri GRATIS: CCleaner, Avira Antivirus, Glary Utilities, Defraggler. Incearca sa scapi de programele inutile, ce incetinesc viteza de procesare.
Daca de obicei computerul tau iti merge incet, incearca sa-i adaugi memorie Ram suplimentara.