| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Cum as putea sa imi pun parola la un foldar? sau macar la un document...

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Poti folosi Hide Folders si poti chiar ascunde folderele: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=55&lid=3570

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Documentele salvate din world se pot parola (save as), iar folderele se pot ascunde (hidden).
Exista si ceva programe pentru "parolare", ascundere, dar daca uiti parola, pierzi documentul. Asemenea programe sunt si winrar sau winzip.

| pppaaauuulllaaa explică:

1)nu vreau pe cele din word mersi oricum:*
2)aia cu hidden le ascunde dar nu stiu unde sa le mai gasescbig grinbig grinbig grin
3)am incercat cu programele astea si mi-am stricat calculatorulcryingcryingcrying

multumesc oricum:*:*:*

| Mishoo a răspuns:

Cea mai simpla metoda de parolare e sa faci o arhiva. majoritatea arhivatoarelor au functia de a parola. spor! ce mai poti face atunci cand ai user cu parola e sa umpli la drepturile de acces ale fisierului/folderului prin click dreapta pe el - properties - advanced - encrypt content...bla bla. Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google folder locker! succes!laughinginstaleazal si gata