| ladyinredsaunegru a întrebat:

Cum as putea sa recuperez un id de mess? introduc id iar parola nu mai merge am dat la I Forgot My Password si acolo mi.se pune o intrebare iar acolo nu mai stiu raspunsul. oricare ar fi acela.cineva are o idee cum as putea sa recuperez id? platesc chiar numai sa imi fuctioneze id respectiv.multumesc

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Să-ţi răspund şi la întrebare : dacă NU mai şti răspunsul la întrebările de siguranţă, atunci NU mai ai cum să intri pe acel cont.
Va trebui să-ţi faci alt cont.

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Dacă nu îţi mai aminteşti datele respective atunci nu ai şanse să-ţi recuperezi id-ul.
Sorry.