| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sami frmez un site de tipu\\radiovis.ucoz.ru//?
mersi mut

Răspuns Câştigător
| Vlad5631 a răspuns:

In primul rand, ca sa-ti faci un site inta pe www.wix.com, dar iti recomand sa citesti carti serioase de web-design, pentru ca nu este o treaba prea usoara, iar in al doilea rand pentru creerea unui site si sa iti apara pe prima sau a doua pagina cand cineva scrie pe google numele lui, trebuie sa cumperi ceva numit "domeniu" care costa de la 40$ in sus /luna. Sper ca te-am ajutat si mult succes.