| nellyy a întrebat:

Cum asi putea sa-mi reinstalez driverul de la placa de sunet?

6 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Si eu am instalat-o odata din greseala umbland pe la setari mi s-a parut chiar dubios cum s-a dezinstalat, cauti printre dvd-urile calculatorului cel cu drivere si alegi driverul pentru placa de sunet si il instalezi.

| sdhashsah a răspuns:

Simplu il dezinstalezi pe cel vechi si dupa aia il instalezi pe cel nou

| nellyy explică (pentru sdhashsah):

Pai am o problema, nu-mi mai apare iconita de sunet si nici nu se mai aude.cred ca am dezinstalat placa de sunet din greseala.

| sdhashsah a răspuns (pentru nellyy):

In device manager ce-ti apare? daca nu uitate la placa de baza si cauta driverul pentru sunet pe site la producator

| nellyy explică (pentru sdhashsah):

Da, asa am facut si am rezolvat.multumesc mult

| nellyy explică:

Pai cum trebuie sa fac?