| LAlex a întrebat:

Cum castig galbeni in jocul Conquiztador? Nu am mai jucat de foarte mult timp si nu imi mai amintesc.

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Bună!

Galbenii sunt banii virtuali din universul www.ConQUIZtador.ro.
Primeşti 20.000 de galbeni la înregistrare.

Poţi obţine galbeni prin mai multe metode:
La sfârsitul jocului, 20% din puncte se transformムîn galbeni.
Primeşti galbeni dacムalegi sムcompletezi Quiz-ul de intrate zilnic.

Ce poţi face cu galbenii conQUIZtador?
Poţi participa la Licitaţie, unde ai șansa saƒ câştigi premii valoroase
Poţi cumpăƒra "ajutor" în joc
Poţi cumpăƒra funcţii speciale: galbeni, tipare pentru hartăƒ, culori pentru a scrie pe chat și ajutor în joc

8 răspunsuri:
| Eddyz a răspuns:

Trebuie sa castigi multe "batalii" si cu cat joci mai mult cu atat iti cresc galbenii. Dar NU UITA: Ca sa castigi galbeni trebuie sa CASTIGI BATALII!

| dRoseink a răspuns:

Pai, e simplu.Trebuie sa castigi de fiecare data cand joci cu alti concurenti.Mai poti si cumpara galbeni, dar nu stiu exact cum.happy

| vgbr a răspuns:

Castigi bani jucand happy trebuie sa iesi cel putin pe locul 2 ca sa castigi bani si bineinteles daca iesi pe locul 1 castigi mai multi bani. funda big grin

| AndyIQ a răspuns:

Trebuie sa castigi pe primul loc in competitie sa daomini tot teritoriul sau pe 2, sa te joci destul de des.
Bafta! Raspunzand la intrebarile puse

| dRoseink a răspuns:

Este simplu.Trebuie doar sa castigi fiecare joc(runda de intrebari).Mai poti cumpara galbeni, dar nu stiu exact cum.happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Joaca si fii pe primul loc. Cand iesi pe primul loc primesti galbeni. Joaca la Junior ca acolo ai sanse mai mari sa iesi pe locul unu.

| Here4u a răspuns:

Deci, trebuie sa te joci mai multe jocuri pe zi(5-6), si iti va da la fiecare joc mai mult decat 800 galbeni. Mie mi-a dat odata 2500 galbeni la un joc. dar ca sa iti dea atat de multi trebuie sa gastigi toata harta. Succes! paa, funda?

| rudfy a răspuns:

Castigi galbeni daca joci (mai bine zis daca castigi) lupte din alea ...Bafta! funda puppy dog eyes?