| KimY a întrebat:

Cum comentati acest lucru?
Ce credeti?
http://stirileprotv.ro/......torie.html

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu suport foarte greu caldura si in fiecare an mi-se pare ca anul acela a fost cel mai calduros de pana acum! Colac peste pupaza, acum vin meteorologii sa ma bage in spaima ca ceea ce a fost, a fost nimic, fata de ceea ce urmeaza! Vai de noi, scapa cine poate!

| RainDrop a răspuns:

Nasa isi bate joc de noi!
Cica va fi cel mai cald, si iarna a fost foarte frig, poate chiar cel mai frig in ultimii 50 de ani!
Si cica e incalzirea globala, iar ghetarii cresc, NASA isi bate joc de noi, iarasi!

| unefillefrançaise a răspuns:

Pai s`ar putea sa fie adevarat din moment ce e destul de cald la ora actuala la Baia Mare ( 24 grade ). Daca anul trecut prin sud erau temperaturi foarte ridicate, iti dai seama cum o sa fie anul asta straight face. Asha este cu incalzirea globala, daca nu stim sa pretuim ce avem...

| SweetCandy a răspuns:

La cat a plouat pana acum nu te-ar mai mira sa vina si diatamai caldurilethinking nu stiu ce sa zic acum sa vedemstraight face de trait tot trebuie sa traimbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la nivel global. Am vazut si eu stirea, dar pana acum nu s-a prea simtit.