| lil_2808 a întrebat:

CUm dau COmentarii cu fotografii la lady popular?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la mesaj si... nu stiu cum sa pui poza...

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Simpu:dai click pe adauga comentariu, apoi pe imaginea mica cu o poza(a sasea de pe primul rand) si iti va aparea asa:[img=], ai sa cauti pe net o poza si ai sa dai click dreapta, pe "coppy image location", te intorci la comentariu si dai paste chiar aici [img=aici dai paste] apoi scrii mesajul tau si dai clik pe adauga comentariu... FUNDITA?

| Mariuca4562 a răspuns:

Iti alegi o imagine de pe internet, apesi clik dreapte la mause apoi apesi Copy image url, apoi intri pe lady popular, apesi patratelul acela in forma de imagine apoi apesi iar clic dreapta, apesi paste si cand postezi comenariul o sa iti apara imaginea. Funda?

| Mariuca4562 a răspuns:

Iti alegi o imagine de pe internet, apesi clik dreapte la mause apoi apesi Copy image url, apoi intri pe lady popular, apesi patratelul acela in forma de imagine apoi apesi iar clic dreapta, apesi paste ([img]aici apsi paste)si cand postezi comenariul o sa iti apara imaginea. Funda?

| dianuta99 a răspuns:

Pai copii linkul scrii [img]paste la link si iar [img]
sper ca te-am ajutat

| sisiandrocky a răspuns:

Dai click pe adauga comentariu, apoi pe imaginea mica cu o poza(a sasea de pe primul rand) si iti va aparea asa:[img=]. [img=aici scrii adresa url a imaginii] apoi scrii mesajul tau si dai clik pe adauga comentariu. Funda te rog

| hermyone223 a răspuns:

Pai daca day pe o lady ( domnisoara ) o sa vezi acolo daca dai jos o sa scrie comentarii si poti sa scrii acolo ce vrei tu.