| vlad_4949 a întrebat:

Cum dau fundite pentru ca sunt nou p site va rog sa nu va bateti joc de mine

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Uite la raspunsul meu in dreapta dai clik pe declara raspuns castigator si asa mi-ai dat fundita, nu e greuwinking

7 răspunsuri:
| VacaVacuta a răspuns:

Sub fiecare raspuns, in dreapta scrie "Declara raspunsul castigator". Faci click acolo si ai dat fundita. Si... bun venit in comunitatea noastra.

| pisioi a răspuns:

Buna! fundele sunt nuste insigne cu panglica.si la cel mai bun raspuns care il consideri u iti apare o insigna de aia adica funda si dai click.

| CM7YRE a răspuns:

Pai odata ce ai un raspuns care-l consideri tu castigator, vezi ca e-n dreapta raspunsului, la intrebarea pusa de tine o funda, dai click acolo si atatwinking

| vlad_4949 explică:

Adica nu inteleg stiu ca e o prostie dar totii vb despre asta

| Antonia90 a răspuns:

In dreapta fiecarui raspuns, este o funda gri, pe care scrie "Declara raspunsul castigator". Apoi te intreaba daca esti sigur ca vrei sa declari acest raspuns castigator, si apesi pe Ok. Utilizator caruia i`ai dat fundita primeste 100 de puncte. Fundita se da raspunsului celui mai folositor.NU se pot da mai multe fundite! Daca iti plac mai multe raspunsuri, ii dai fundita primului(sau cel care ti-a placut cel mai mult), iar la restul` le dai cate un Folositor sau Inteligent!
Si nu avem de ce sa ne batem joc de tine! Doar sunte, pe TPU(Toti Pentru Unu) nu? ai uitat? Dar nah, mai sunt si din astia care isi bat joc de unii, si se cred persoane importante si "Perfecte" kiss. Dra tu nu trebuie sa-i bagi in seama! kiss
O zi buna! happy

| smaranditza a răspuns:

Simplu: in dreapta paginii cu raspuns ai o fundita(ace de fapt e mai mult ococarda!), dai click pe ea si astfel o acorzi raspunsului pe care tu il consideri cel mai bun(potrivit)cu intrebarea pusa.bafta!

| vlad_4949 explică:

Am aflat multumesc