| GulDan a întrebat:

Cum dau pe facebook sa apara la stare :....se simte indiferent/a,se simte bucuros,se simte bine, etc.

Răspuns Câştigător
| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Esti pe facebook este acolo o chestie actualizeaza starea cand te uiti la dreptungiul ala este o bara si apare o fata happy dai clic acolo si dai clik pe MA SIMT si acolo iti alegi starea! sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai un smiley (cand postezi ceva) si apesi pe el si apar starile.

Daca ai facebook-ul in romana si nu ti-a aparut inca schimba limba in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scrii starea mai jos apare o fata happy dai pe ea si aoo scrie