| gabrieldancan a întrebat:

Cum descarc 4story.ro am cont dar nu stiu cum se descarca imi explicati pas cu pas. FUNDA.

4 răspunsuri:
| oananecula a răspuns:

SimplU :D
1)intri pe site s il descarci de aici
http://www.4story.ro/game/download
2)atat
3)imi dau funda
4)te distrezi

| Lyvyw a răspuns:

1) Intri pe site
2) Te loghezi
3) Dai la "Joaca acum"
4) Instalezi Kalydo (ocupa putuin spatiu, si iti da sa il instalezi cand dai la joaca acum )
5) Astepti sa porneasca si te joci (la inceput se incarca mai greu, da dupa aia merge mai usor)
Funda?

| AlexandruVl19 a răspuns:

1) Intri pe site, il descarci:
www.4story.ro/game/download
2) Il instalezi nu conteaza in C sau D si alegi ce te intreaba acolo.
SAU
Poti sa te joci fara sa il downloadezi, de pe site official.
Sper ca te-am ajutat!

| Radu_Maciuca_1977 a răspuns:

Cum pot descarca 4s ro?