| JoR1K a întrebat:

Cum desfac un nokia 5530... Funda...

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Daca vrei sal desfaci pe bucatele uita-te aici: http://www.youtube.com/watch?v=sITL2yBxXyc

6 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Dai cu el de pamant!

| ionutz24_2810 a răspuns:

La ce te referi cand zici "cum desfac?".sa desfaci capacul de la baterie sau tot telefonul? daca vrei numa capacu at uita-te in partea de sus a telefonului ai un mic sunt, bagi acolo unghia si tragi spre tine

| JoR1K explică (pentru ionutz24_2810):

La nausnici ap mi-a intrat o boldisor sluciaina.si sta acolo.acum eu vreau sal desfac si sa-l scot ca asa nu vrea sa cadahappy am scos acele 4 boldurele din colturi da mai are 2 care se tin de plata ast verde si nu le pot scoate.sau aveti alta idee cum sa scot boltul de acolo?

| David13 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe partea din spate si sa tragi in sus sau in jos de ea.
Sper sa mearga

| sebastian1331 a răspuns:

Chemi descarcerarea

| CadavrulVesel a răspuns:

Deci tragi in jos de spatele acela