| OanaVlad a întrebat:

Cum downladez flash player la jocul lady popular? ca am icercat de o gramada de ori si nu mergea... vreau sa merg in oras crying dar nu ma lasa ca zice sa downladez flash player crying

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Dai unde scrie download

| Magnific a răspuns:

De aicia http://get.adobe.com/flashplayer/ si dai "Agree and install new" o sa-ti apara o ferseastra sus si sa dai "Alow"si mai departe e usor.

| OanaVlad explică:

Nu merge nimic crying nu-i corect crying am o rabla de calculator crying ( mi se pare dar de fapt e performant ) crying

| mymy a răspuns:

Pfffff
nu stiu aia mai incearca big grin eeu l-am avut instalat imi pare rau crying ne jucam amandoua pe el :X