| Zale6 a întrebat:

Cum e coolerul stock de la Amd fx 6100 3.3 Mhz etc.
Vreau sa stiu de la cei ce au acest profcesor...
Asta pentru ca am auzit ca ar fi cam zgomotos.

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Ca toate cooler-ele de la AMD, da, e zgomotos. Dar procesorul e destul de puternic.

| Me2 a răspuns:

Decat sa iau fx 6100 mai bine nu il iau deloc, nu e BULLDOZER, FAILDOZER, e vai de el procesor, daca vrei amd mergi pe fx 6300 nucleu vishera BEST BUY, si coolerul e ceva mai zgomotos decat celor de la Intel pentru ca cei de la Intel au pus ventilator cu functie PWM, de asta e mai silentios cel de la Intel, iar cel de la amd raceste bine daca nu ai de gand sa faci oc