| razvanyulyan a întrebat:

Cum este acest pc? http://www.tonis.ro/......45037.html e bun pentru jocuri?

3 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Cu 1500 lei îți faci un calculator pe piese destul de echilibrat, eu nu aș da 1500 lei pe mizeria asta care e la bucată.

Jocurile le duce pană în 2012, pe LOW și rezoluție mică, evident.

| maryusmono a răspuns:

E bun,

Nu e wow, dar iti merg jocurile destul de bine. Ar fi putut sa aiba 8 gb ram si era mult mai bine.

| dragonftw a răspuns:

Nu prea, ar trebui sa ti-l iei pe piese...acest pc nu prea duce ultimele jocuri de exemplu CRYSIS 3