| razvanyulyan a întrebat:

Cum este acest pc? http://www.tonis.ro/......45511.html pentru jocurile mai noi. funda

5 răspunsuri:
| price a răspuns:

Te poti juca inca 3 ani la tot ce o sa apara nou, dar cred totusi ca daca il faci din piese vei iesi mai ieftin sau cu aceiasi bani mai performant!

| taken a răspuns:

Placa video are DDR 3, ti-ar trebui una care sa aiba DDR 5.
Mai bine il faci tu din componente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de bun.
Sursa e cam mică, dar o poți schimba.

| SpecialistIT a răspuns:

Uite ce iti recomand eu in bugetul tau: http://www.mediadot.ro/wishlist/27717/
Ai o super sursa, foarte silentioasa, eficienta si rece, care-ti va duce fara probleme sistemul.
O placa video de ultima generatie, pe care-ti vor merge ABSOLUT toate jocurile, la care primesti si un mouse CADOU.
Hdd de ultima generatie, cu platane de 1TB adica super viteza.
Vezi ca MediaDOT ofera ansamblate GRATIS.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri de PC.
Bafta!

| maryusmono a răspuns:

Are procesor f bun (i5). 8 gb ram si placa video HD 6670.

Cu alte cuvinte un calculator foarte bun pentru gaming.