| FriendsShow a întrebat:

Cum fac ca atunci cand aprind calculatorul sa nu mai trebuiasca sa dau click pe ceva(unde trebuia sa bag parola, numai ca eu nu am parola )ca sa se deschida windowsul, ci sa se deschida direct.

2 răspunsuri:
| Game0verPisoi a răspuns:

Pai asta depinde atunci cand tea refacut windowsul sau cand ti l-ai instalat nu prea ai cum decat sa il pui o parola si dupa sa o scoti gasesti tutoriale pe net.Bafta!

| pintoiualin a răspuns:

Intra in control panel si dai la user accounts, dai pe numele tau si ai optiune remove my password, o sa ceara parola, confirmi si gata.