| marianpredoi a întrebat:

Cum fac mixaj pe youtube cu 50 de videoclipuri?

1 răspuns:
| AccountDeleted a răspuns:

Pur si simplu adaugi videoclipuri la "Preferat" sau daca chiar doresti sa faci un playlist separat, te duci pe profilul tau, si derulezi de cursor (rotita) mouse-ului in jos, iar jos ai un plus incercuit (+) apesi pe el si selectezi ce continut doresti sa creezi si modul cum vrei sa apara pe profil. Iar cand ajungi la un videoclip dai click pe "Adaugati la" si selectezi sa adaugi videoclipul la playlist-ul creat de tine.

Poti face un playlist de cate videoclipuri vrei. Nu neaparat de 50/60 etc.