| xjustfearless a întrebat:

Cum fac nunta in sims 3?

Răspuns Câştigător
| Lucie a răspuns:

Foarte simplu. ii logodesti si apoi organizezi o petrecere de nunta adica o wedding party si invitit cunoscutii iar in timpul petrecerii ii pui sa se casatoreasca:propose marriage.succes!

8 răspunsuri:
| jeorje a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci nunta... bine eu presupun nu am jucat stiu doar din cate am vazut la sora mea. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesti telefonul ii dai trow a party iar apoi selectezi weding party
fixezi ora si apoi poti vace nunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi ft mult ...nici eu nu am stiut dar tare am vrut sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la sims 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de logodit cum ii logodesti?straight face

| selenag a răspuns (pentru anonim_4396):

DAi pe baiat sau pe fata si spui sa vorbeasca, si se creeaza relatii de prietenie, dupa aia ii imbratisezi etc si se logodesc de la sine

| florinbia68 a răspuns:

Pai simplu dupa ce ii logodesti te duci la telefon si daic lik pe throw party si iti alegi ce fel de petrecere...nici eu nu am prea styut la inceput da mno...

| miley_5088 a răspuns:

Cumva