| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa i-au si eu o poza de la status-u de mess al unui prieten fara sa-i cer poza?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu stiu ce fel de messenger ai tu, de iti arata poze la status, insa... daca doresti sa downloadezi poza de la avatarul unei persoane, acceseaza http://www.ydetector.com/ introdu' id-ul persoanei respective, iar mai apoi descarca-l dand click pe acea discheta de sistem.

2 răspunsuri:
| PengiunS a răspuns:

Nu prea ai cum, o poti salva doar in formatul acela mic cum apare la avatar intra pe www.imvisible.ro si introdu acolo id-ul lui dupa care dai pe sageata aia in jos sau click dreapta pe avatar si Save image as...

| PatyKan a răspuns:

Http://www.statusdetect.com/
Verifica idul, click dreapta pe poza si o poti memora.
Insa imaginea e mica. Cred ca ar fi mai usor sa ii ceri poza prietenului tau. :)