| ioana_5244 a întrebat:

Cum fac un soft update pe telefon sau ceva de genu ca nu tare ma pricepbig grin? puteti sa imi explicati cat de cat un pic. o sa mi se stearga tot din telefon?

Răspuns Câştigător
| cosmin_3603 a răspuns:

Instalezi programul de pe cdul de ti la dat la telefon, bagi cablul de date in calculator, dupa in telefon. Deschizi programul si cauti unde scrie update soft. Dai update si o sa inceapa sa se instaleze softul pe telefon, nu scoti cablul de date pana cand nu porneste telefonul si te anunta ca e gata ca altfel dai de beleawinking

1 răspuns:
| ioana_5244 explică:

Ok merci mult