| andreetgv a întrebat:

Cum faci sa se casatoreasca doua simsuri in sims2? Dau fundita celui care raspunde corect

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei doi o sa interactioneze. La un moment dat o sa se indragosteasca, si cand relatia lor va fi destul de buna, iti va aparea optiunea " propose... engagement" sau ceva de genu. Apesi pe aia si vor fi logoditi. Dupa, poti sa ii casatoresti pur si simplu apasand pe just marry ( sau ceva de genu) sau poti sa cumperi arcul ala cu flori si sa apesi p el si sa ii casatoresti.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Ii faci prieteni f. buni pana apare si varianta propose si mai departe se casatoresc.

| radu75 a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa traiti in concubinaj? poate peste cativa ani va fi ca si in viata reala, hartogaraie multa, impartirea "averii virtuale" a "proprietatilor virtuale " s. a. m. d.