| Rotari_Ana-Maria_1998 a întrebat:

Cum imi fac un video blog gratuit? fundita:*

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Te filmezi cu un aparat foto sau o camera video, editezi si incarci pe Youtube. Apoi poti sa-ti faci si un blog normal pe are sa ai text despre video si sa iti pui si materialele filmate. Asa ai sanse mai mari sa apari mai bine in Google, dar depinde si de ce soi de blog ai, trebuie sa fie interesant.

2 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Buna.Uite cum mi-am facut eu http://www.mihaibivol.com/......nute.html.
Succes

| val31989 a răspuns (pentru val31989):

Ioi,imi cer scuze.n-am citit bine laughing.Am crezut ca blog. Inca o data imi cer scuze.