| ZapaciLaa a întrebat:

Cum imi instalez Bluetooh-ul in calculator? Trebuie descarcat sau ceva?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand iti trebuie un adaptor bluetooth, arata ca un stick si-l poti cumpara din magazinele de calculatoare. Dupa aceea va trebui sa descarci un program, exista cateva pe internet. Numai bine!

| MaxxMann a răspuns:

Nu cred ca Bluetooth-ul poti sa-l descarci de undeva ca sa ti-l instalezi pe calculator. De obicei, bluetooth-ul pentru calculator este de forma unui stick de memorie, si il poti cumpara din magazine precum Altex, DoMo(magazine de electrocasnice si altele). Unele calculatoare si laptopuri au bluetooth-ul incorporat, nemai trebuind sa cumperi bluetooth-ul separat. Sper ca te-am lamurit cum sta treaba cu bluetooth-ul pentru calculator! happy