| Steaua10 a întrebat:

Cum imi pot afla e-mailul de inregistrare pe skype stiind celelalte date personale(nume, prenume, data nas., localitatea s. a.)?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar cate adrese poti avea? Deschide folderul din skype %AppData%Skype scrii adresa in bara de cautare aculo sus, unde zice C:\SRC\Sharpdevelop_Trunk\30\SharpDevelop\src\Libraries\ICSharpCode. TextEditor\Project\Src\Gui intra apoi in folderul user, deschide apoi fisierul (profilul) 256 sau 4096.Acolo va aparea userul si-sau adresa de email.

| Steaua10 explică:

Am scris, doar ca nu este asa cale (SRC in Chappy