| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Cum imi pot creea un site?

Răspuns Câştigător
| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Intra pe Yola
fa-ti un cont
valideazal
intra pe cont
dai make a free website big grinDDDD

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci. sunt sute de posibilitati de a crea un site din doua 3 clickuri dupa nsite sabloane.

vrei sa il faci singura atunci pui mana si inveti html, css plus jvascript, php, mysql daca vrei ceva dinamic.

Mai arunci un ochi pe ce inseamna un server web, cauti un hosting si gata site ul.

Răspuns utilizator avertizat
| xelaalex22 a răspuns:

Ca sa poti face un site u trebuie sa ai cunostinte in HTML ca sai poti face scriptul si etc... sau poti cauta pe cineva care se ocupa cu asta + ca ai nevoie de un host care sal tina deschis mereu care costa bani... dar daca vrei cv simplu fara batai de cap poti cauta pe google "create a free website" si gasesti chestii gen ucoz.ro samd