| doraz a întrebat:

Cum imi pot da seama daca am un keylogger instalat in calculator? Am cautat pe internet si am inteles ca daca am in Task Manager la Process de mai multe ori windowslogon poate fi keylogger.
Ei bine, nu am, dar am inteles ca sunt mai multe denumiri de keylogger.
Cum le-as putea recunoaste?

3 răspunsuri:
| username a răspuns:

Cauta pe net Malwarebytes Anti-Malware. Programul e free. Scanezi PC-ul si vezi daca ai keylogger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti un antikeylogger, gasesti pe net!

| Bosuu_Barosanu_1988 a răspuns:

Akl.exe sau ardamax.exe sunt alte keylogger in taskmanager->processes
Acestea sunt si cele mai raspandite