| AndreyIstetul a întrebat:

Cum imi pot pune alarma pe calculator?

20 răspunsuri:
Alte răspunsuri
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exista asa ceva?happy Nu am stiut happy

| Vasi_2046 a răspuns:

Poti improviza cu ChronoShutdown. un programel free cu care programezi calculatorul sa se stinga. Are o optiune de avertizare inainte sa se inchida, pe care o poti seta la maxim 2 minute cu ce sunet vrei in format. wav. Iar daca ai calculatorul inchis deja, o poti seta din Bios prin "wake up on alarm", setezi alarma acolo si ti se deschide calculatorul. Daca il ai pe muzica si pus pe hibernate inainte sa il inchizi, e si mai bine!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__4901
Cum se instaleaza programu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei afla sa-mi spui si mie, TE ROG

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si eu acum as dori sa imi pun o alarma la computer deoarece maine am test la Geografia Angliei. Din pacate nu stiu cum se poate pune alarma pe computer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema intotdeauna imi apare o eroare de cand deschid pc pana cand il inchid, ce pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da serios stie cineva cum?

Alte răspunsuri
| Tlbi a răspuns:

Cel mai simplu si rapid program de pus alarma la PC: http://xux.ro/alarma-pc-alarma-calculator-program/

Alte răspunsuri