| Different69 a întrebat:

Cum imi pot pune pe facebook la stare gen "x se simte plictisit sau x se simte sexy"?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Different69 explică:

Nu imi apare "happy"

| vanessa001 a răspuns:

Iti schimbi facebook-ul in engleza (US)

| stephanixx a răspuns:

E super simplu nic eu nu stiam iti pui facebook-ul in engleza (us) si dupa aia iti apare emoticon-ul acolo la stare si selectezi ce vrei happy

| ColdBreeze a răspuns:

El/ea cred ca se refera la faceuri-le care au aparut acum mai nou pe facebook ca le pui si iti scrie automat starea care o exprima respectivul emoticon, nu Different69?laughing PS:Nici eu nu stiu sad

| Asy3 a răspuns:

Si eu eram curioasa ca am vazut ca toata lumea are dai click acolo unde vrei sa scrii la status si langa ala cu locatia iti apare un emoticon. Eu nu aveam zilele trecute cred ca apare pe parcurs al fiecare.

| coryna01 a răspuns:

Pai scrii @ALExaNdru daca-l cheama asa de exemplu si dupa aceea iti apare jos persoana respective. Sper sa te ajute

| Dinutzaa a răspuns:

Trebuie doar sa iti schimbi facebook-ul in engleza happy

| 4youendme a răspuns:

Pai grea intrebare x1 sa se uite la tv si x2 sa nu isi faca iluzi zii sa se uite in oglinda

| w1NNeRw0w a răspuns:

Pe facebook scrie undeva : "Cum te simti azi?" Si scrii acolo

| Marian_Dinu_1990_ByT8 a răspuns:

Pui pe english us si apare.