| mihai7457 a întrebat:

Cum imi pot recupera un browser de internet dacalam sters complet si nici nu mai este in recycle bin?
Exista vreo modalitate?
Va rog eu frumos
Funda

5 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Il descarci de pe internet si-l instalezi.

| FakeADN a răspuns:

Nu prea inteleg. Orice browser il poti descarca, apoi il poti instala de pe net. Cauti cumva un link anume, pe care l-ai uitat? happy

| mihai7457 explică (pentru FakeADN):

ScuZe pentru exprimare gresita eu nu mai pot intra pe internet deloc de ex nu pot intra pe el sa desc altu fiindcanu mai am niciunu nici ie nici nimic

| FakeADN a răspuns:

Deocamdata NU! Mergi la un prieten cu net (cu unitatea ta PC), instaleaza-ti un browser, apoi poti continua navigarea pe Internet.

| Maracana a răspuns:

Salut
Intra pe Desktop la proprietati si ai acolo mictograme desktop
Bifezi internet explorar(e cel principal)apoi iei de pe google ce iti trebuie
Bafta