| PapushaPaula a întrebat:

Cum imi pot schimba cursorul fara sa intru sa iau de pe cursor mania? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| SebySorescu a răspuns:

Un mod foarte simplu pentru a schimba cursorul e urmatorul:
intri in Control Panel-> Mouse -> Pointers
De la Schemes iti alegi care iti place! BFT! Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La windows 7 procedezi asa:

strat->control panel ->Appearance and Personalization -> Personalization ->(in stanga sus vezi) Change mouse and pointers -> la Scheme iti alegi categoria in care vrei sa cauti pointer-ul-> selectezi cum vrei sa iti apara -> apply -> ok...

| PapushaPaula explică:

Dar...nu vreau de pe pc....tot un program dar nu cursor mania caci mie nu-mi merge cursor mania sad