| Iuulia1 a întrebat:

Cum imi pot sterge o fotografie de pe facebook de la profil? Ca nu apare nicaieri nimic...

Răspuns Câştigător
| andreisoci a răspuns:

Daca muti mouse-ul pe poza dar fara sa dai click iti apare acolo jos la poza mai multe chestii, dai acolo la options si la delete photo sau cum scrie, funda?

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Sub fotografie ai Optiuni>Sterge aceasta fotografie.

Răspuns utilizator avertizat
| thecakeisalie a răspuns:

Pai cand dai pe photos iti apar acolo albumele si poti sa le editezi. Intri in albumul "profile pictures" si stergi poza pe care o vrei.

| nicolici a răspuns:

Daca ai timeline-ul dai click pe poza si in josul pozei scrie optiun --> stergere fotografie sau ceva de genul. sper ca te-am ajutat