| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Cum imi pun aripi in photoshop? si in primul rand de unde pot lua aripile aleabig grin.Helppuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mitika_9299 a răspuns:

Pai in photoshop pentru a-ti pune aripile auta pe google o imagine cu aripile pe care le vrei... le decupezi si le amplasezi unde vrei. Spre exemplu gasesti un inger, iti decupezi corpul tau cu lasso tool si il lipesti exact in locul unde a fost corpul ingerului.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pantera2011 a răspuns:

Nu stii de unde sa iti iei aripi? Du-te la un market iti cumperi un Red Bull -Iti da aripi...Succes