| Bishop a întrebat:

Cum imi pun avatar la contul de pe youtube?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi contul tau si te duci cu sageata mousului la numele tau si cand se deschid acele obtiuni alegi "account". Acolo e o poza ( la tine inca nu e dar arata locul unde ar trebui sa fie o poza ) si sub ea scrie "change". Dai click pe change si la upload an image dai click pe "browse". Pe urma e usor. Cauti poza pe care ai salvat-o in calculatorul tau ca sa ti-o pui ca avatar si dai dublu click pe ea.

1 răspuns:
| pepenerosu a răspuns:

Intri la account, ai acolo iconul unde ar trebui sa fie poza. si dai change.ma rog la mine asa scrie pentru ca eu am deja un avatar. e sub icon. trebuie sa-l vezi. si schimbi. succes!big grin. account e sus unde ti-e numele.happy o zi perfecta:*.