| theROOcKsTArr a întrebat:

Cum imi pun la barn buddy iepuras mic, pisicuta mica si caine micut.Am vazut la un prieten ca are. fundita

6 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Nu e adevarat @GyorgyanaFluturashInoccent nu trebuie sa cumperi draga dArKKy.Prietenul tau are catelus iepuras si pisicuta pentru ca a jucat mai demult Barn Buddy dar tu probabil nu joci de mult timp Barn Buddy.Probabil prietenul tau joaca de vreun an.

| Nikk96 a răspuns:

Daca joci pe facebook atunci poti face rost de el, de la un prieten, il rogi sa ti-l faca cadou. Si pe hi5 exista aceasta posibilitate, dar acum nu mai merge.Iepuras au numai cei mai vechihappy Intra pe Facebook si roaga-ti un prieten sa iti faca cadou iepurasul si pisicutahappy

| xGyAx a răspuns:

Trebuie sa cumperi dar costa o gramada de bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea inteleg, cum naiba? dupa un an ti-l da? altfel nu se poate?

| Turdeanul a răspuns:

Trebuie sa il cumperi sau de pe facebook cred