| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pun parola la laptop? Raspuns rapid! Dau funda, vot.

Răspuns Câştigător
| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Control panel> User Accounts and family Saftey> User accounts> Create a password for you> Account

4 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună ziua! Mai întâi de toate, trebuie să intri la ' Start ', după să dai click pe poza calculatorului cea din stânga. O să te dea în tabul ' User Accounts '. O să te trimită la poza pc-ului, dar tu dai pe săgeata back. Apoi o să îţi apară diferite obţiuni. Tu apeşi pe ' Create a passworld '. Şi cred că de aici te descurci! Acuma depinde şi de ce windows ai! Dar cred că e la fel la orice windows. thinking
Succes!

| blueangel2001 a răspuns:

Control Panel > User Accounts si dai acolo.

| Adameț_Melisa_1998 a răspuns:

Start > Control Panel > User Accounts > Create a password for your account.

Sper că ți-am fost de ajutor! happy

| Stup_Nelutu_1966 a răspuns:

Vreau sa-mi pun parola pe loptopul meu la deschidere cum procedez?